Kierowca do wynajęcia

Wynajęcie kierowcy

 

Udajesz się na spotkanie służbowe i chcesz bezpiecznie i w komfortowych warunkach dotrzeć na miejsce? Chcesz załatwić kilka spraw i niekoniecznie dobrze czujesz się za kierwnicą, lub wolisz oddać prowadzenie samochodu komuś bardziej doświadczonemu?

Z chęcią Ci w tym pomogę i rozwiążę każdy problem dojazdu w wybrane miejsce. Mogę zostać Twoim prywatnym kierowcą.

Jestem doświadczonym kierowcą, który rocznie przejeżdża 45 tyś km. i żadna sytuacja podczas jazdy mnie nie zaskoczy.

Jeżeli cenisz wygodę i komfortowe warunki podczas dalszych podróży lub codziennego przemieszczania się po mieście, to mam dla Ciebie znakomitą ofertę.

Proponuję Ci bezpieczną podróż dokąd tylko zechcesz moim lub Twoim samochodem.

Jest to dobra alternatywa, jeśli nie posiadasz prawa jazdy, lub po prostu z różnych względów nie chcesz, czy też nie możesz prowadzić auta. Wtedy, spokojnie możesz oddać stery w dobre ręce.

Oferuję Ci dojazd Twoim autem ze Szczecina pod wybrany adres, nawet na drugim końcu Polski. Twoje podróże nigdy nie były tak dobrze zorganizowane.

Zapewniam komfortowe warunki podczas jazdy oraz miłe towarzystwo profesjonalnego, dyskretnego i kulturalnego kierowcy.

Rezygnując z prowadzenia auta, nie musisz stresować się, że nie zdążysz wsiąść do pociągu lub autobusu przed ich odjazdem. Nie martwisz się też tym, że zapomnisz kupić bilety lub będziesz musiał odbyć tę podróż w ścisku z innymi ludźmi. Korzystanie z moich usług, które oferuję nie posiada takich wad. Wręcz przeciwnie. Moja oferta gwarantuje bezstresowe przemieszczanie się i spokojną atmosferę.

Dzięki mnie, będziesz mógł w pełni cieszyć się wyjazdami - swoim autem z prywatnym kierowcą, który przejmie za Ciebie wszystkie trudy podróży.